Czy wirtualny adres jest legalny?

26.11.2018

Coraz więcej osób decyduje się na założenie własnego biznesu. To jednak wiąże się z wielką odpowiedzialnością i listą zadań, które trzeba spełnić, by firma utrzymała się na rynku. Liczą się również koszty utrzymania i prowadzenia przedsiębiorstwa. Każdy chce zmniejszyć je do minimum. Czas dowiedzieć się, jak zmniejszyć koszty utrzymania firmy oraz sprawdzić, czy posiadanie wirtualnego adresu firmy jest legalne?

Czemu warto kupić wirtualny adres?

Nie wiele osób o tym wie, ale utrzymanie firmy na rynku nie jest łatwym zadaniem. Niemal co trzecia firma upada po pierwszym roku, a przyczyn tego jest wiele. Jedną z najczęstszych są zbyt wysokie koszty prowadzenia firmy. Jeśli decydujesz się na prowadzenie własnego przedsiębiorstwa, warto byś wiedział jakie są sposoby na zmniejszenie kosztów prowadzenia i utrzymania przedsiębiorstwa. Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań jest decyzja na wirtualny adres. Jest to adres firmy, w którym będzie znajdował się nasz biznes, ale prowadzić możemy go z dowolnego miejsca. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie lepszą alternatywą niż zakupienie lub wynajem biura. A wynajem biura w prestiżowym miejscu, to nie tylko duże koszty, ale również wyzwanie.
Wirtualny adres pozwala właścicielom firmy na duże oszczędności i jednoczesne podniesienie standardów biznesu. To, w jakim miejscu znajduje się nasza firma, decyduje o tym kto będzie naszym klientem.

Czy to legalne?

Wiele osób zanim zdecyduje się na takie rozwiązanie chce poznać odpowiedź na pytanie czy wirtualny adres jest w ogóle legalny. Jest tylko jedna odpowiedź - tak, wirtualny adres jest jak najbardziej legalny. Nasz nowy adres firmy będzie umieszczony we wszystkich dokumentach, a jego wynajęcie nie wiąże się z żadną odpowiedzialnością karną. Nie jest to nielegalne przedsięwzięcie, które ma zły wpływ na nasze państwo. Wręcz przeciwnie - jest to sposób na poprawienie stanu gospodarki w kraju, a to dzięki temu, że kolejna firma utrzyma się na rynku.

Poznań, ul. Strzelecka
Znajdziesz nas na Facebooku
Znajdziesz nas na Facebooku
REALIZACJA NICEIT